Vítejte na stránkách Střediska výchovné péče Domažlice

Capartice - Kemp 2

Capartice - Kemp 2
Na začátku října jsme byli na kempu v Caparticích. Bylo to na tři dny. Když jsme přijeli, hned jsme si vybalili, zvolili postele a hned byly aktivity. Nejdřív jsme udělali pravidla, potom pořadí, nakonec plán na tři dny. Potom jsme šli na aktivity ven.

Pan vychovatel nám schoval petanq koule do lesa a my jsme je museli hledat. Potom jsme hráli v lese na schovanou a házeli si s frisbee. Ještě jsme měli zavázané oči a museli jsme dojít k vychovateli, který pískal na píšťalku. Potom jsme šli dovnitř a děli večeři. K večeři jsme měli buřty a my jsme si ještě namazali chleba s paštikou. Potom byly večerní aktivity. Potom hygiena a šli jsme spát.  

Druhý den byla hygiena, rozcvička a potom snídaně, kterou jsme si připravovali sami. Potom byla škola, ale ta byla trochu jiná, protože jsme měli projektové vyučování. Po škole jsme si připravovali, oběd. To byla pizza. Každý pomáhal s přípravou těsta a ingrediencí, a nakonec si každý udělal svou vlastní pizzu. Potom byly zase aktivity venku. Nejdříve jsme měli znovu schovku, poté jsme stříleli ze vzduchovky, poté z luku, házeli jsme šišky na cíl. Když pršelo, tak jsme chodili dovnitř, kde jsme také hráli hry, ale hlavně jsme malovali naší vlajku kempu. Když bylo hezky, tak jsme šli zase ven. Potom byla opět večeře, byl guláš a ze zbytku těsta na pizzu pan vychovatel udělal langoše. Potom byly večerní aktivity, hygiena a šli jsme spát. 

Třetí den byl dopoledne stejný, tedy škola. Potom jsme začali balit, uklízeli jsme na chatě a vyjížděli zpět do střediska. Cestou zpátky jsme se stavěli na Výhledech a poté v Domě přírody v Klenčí pod Čerchovem.  

Moc se mi tam líbilo.